Miről szól a szerelem...

2009.03.01. 07:17

 ... ha nem elvtelen és groteszk rajongásról?  

ÉJsivár

2009.01.07. 00:55

       Nemtelen, jeltelen.                                  Csöndes és fekete.   …

       Hogy rohan az idő. Visszanézek.       Az első X remek. Nagy torta, sok ajándék, színes film, nevető családtagok, boldogság. A második, (XX) alkohol és szex orgia. A felnőtté válás gyerekes ünnepe. Kishíjján…

süti beállítások módosítása